Юридичні послуги

Життя повне несподіванок, і послуги адвоката можуть знадобитися в будь-який момент. Першокласний адвокат від Адвокатського Об’єднання “РУХ” допоможе вам вирішити будь-яке складне правове питання. Надійні правові послуги для фізичних та юридичних осіб!

 • Кримінальне право Кримінальне право

  Адвокати Адвокатського Об’єднання “РУХ” – професіонали в галузі кримінального права і процесу з багаторічним стажем адвокатської практики, кандидати юридичних наук, а також колишні співробітники правоохоронних органів, які допоможуть вам вирішити навіть найскладнішу ситуацію. Залишайте заявку і ми зв’яжемось з вами!

 • Адміністративне право Адміністративне право

  Адвокатське Об’єднання “РУХ” має багаторічну практику представлення інтересів клієнтів в адміністративному судочинстві. Ми надамо вам правову допомогу в сфері адміністративного права та адміністративного судочинства, а також допоможемо захистити ваші інтереси на будь-яких стадіях взаємин з органами виконавчої влади.

 • Господарське право Господарське право

  Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає правову допомогу юридичним і фізичним особам в господарських справах для врегулювання питань, що виникають в ході господарської діяльності.

 • Цивільне право Цивільне право

  Адвокатське об’єднання «РУХ» – гарант захисту Ваших порушених, невизнаних або оскаржуваних прав. Адвокати нашого об’єднання мають високі професійні знання в галузі цивільного права і багаторічним практичним досвідом ведення справ в судах різних інстанцій.

 • Податкове право Податкове право

  Професійний і надійний адвокат з податкових спорів – запорука безперебійної роботи вашого бізнесу. Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає професійні послуги адвоката в податкових суперечках для юридичних і фізичних осіб.

 • Митне право Митне право

  Для бізнесу, що здійснює ЗЕД, особливо потрібні якісні юридичні послуги в галузі митного права. Професіонали Адвокатського Об’єднання “РУХ” допоможуть вам максимально ефективно надати правову допомогу в будь-яких ситуаціях, що виникають з митними органами.

 • Сімейне право Сімейне право

  Послуги адвоката по сімейних справах можуть знадобитися в будь-який час. Сімейний адвокат допоможе у всіх аспектах сімейних спорів і захистить ваші інтереси в суді.

 • Трудове право Трудове право

  У кожного підприємства, а також його співробітників, виникає безліч питань, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Адвокатське Об’єднання “РУХ” допоможе вирішити трудові спори і надасть юридичні послуги з будь-якого питання трудового права.

 • Земельне право Земельне право

  Професійні послуги адвоката із земельних питань – Адвокатське Об’єднання “РУХ” надасть вам висококласні юридичні послуги по земельному праву.

 • Міграційне право Міграційне право

  Для здійснення контролю над нерезидентами держава Україна ставить перед іноземцями ряд перешкод і труднощів. Адвокатське об’єднання «РУХ» знає з якими труднощами стикаються громадяни інших країн, у яких є бажання постійно перебувати на території України.

 • Юридичні послуги для бізнесу Юридичні послуги для бізнесу

  Юридичні послуги для бізнесу. Ми надаємо різноманітні юридичні послуги для підприємств і організацій та завжди своєчасно проводимо захист інтересів клієнта.

 • Юридичні послуги для IT-компаній Юридичні послуги для IT-компаній

  Адвокатське Об’єднання “РУХ” вже багато років надає юридичні послуги IT-компаніям в Харкові і по всій Україні. Наші фахівці в області інформаційних технологій проведуть комплексне юридичне супроводження ваших Інтернет-проектів.

 • Юридичні послуги в сфері нерухомості Юридичні послуги в сфері нерухомості

  Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає юридичний супровід угод з нерухомістю і гарантує швидке і безпроблемне рішення всіх супутніх питань.Послуги юриста для будь-якої правової ситуації

Будь-якому громадянину України Конституцією гарантовано право на професійну правничу допомогу для захисту своїх інтересів, свобод і прав. Важливо розуміти, що судовий процес є крайнім засобом для вирішення конфліктної правової ситуації, і завжди краще вчасно отримати консультації професійного адвоката.

Наша компанія надає юридичні та консалтингові послуги, спираючись не лише на доскональне знання законів України, а й на багаторічному досвіді ведення справ різної складності. Ми можемо розробити індивідуальний підхід до будь-якого процесу і гарантувати вам успішний захист за допомогою законних інструментів.

І саме тому консультації та послуги адвоката такі важливі ще до звернення в суд, адже існує безліч законних інструментів задоволення ваших вимог і в досудовому порядку. Тому Адвокатське Об’єднання “РУХ” рекомендує замовити послуги професійного адвоката в Україні задовго до звернення в суд. Вартість послуг адвоката в Україні залежить від багатьох факторів – від складності справи до стадії, на якій знадобилися послуги адвоката. До того ж, важливо вчасно вжити необхідні процесуальні дії для отримання позитивного результату. Це неможливо без наявності багатого досвіду ведення справ і багаторічної практики захисту інтересів в суді та інших органах.

Юридичні послуги в Україні

Своєчасна консультація адвоката допоможе вам уникнути безлічі проблем в різних галузях права. Працюючі в нашій компанії адвокати з багаторічним стажем адвокатської практики нададуть вам правову допомогу в численних аспектах бізнесу і життя. Наші співробітники протягом багатьох років працюють в правовій сфері, постійно стежать за оновленнями чинного законодавства. Професійний підхід до вирішення Ваших проблем забезпечує позитивний результат будь-якого спору. Колосальний досвід – кращий засіб під час відстоювання своєї позиції. Ми готові представляти Ваші інтереси в рамках господарського, адміністративного, кримінального, виконавчого і цивільного провадження та інших. 

Співпрацюючи з нами, клієнти отримують:

 • Допомогу і підтримку кваліфікованих і дипломованих адвокатів.
 • Швидке рішення будь-якої проблеми, засноване на нашій великій практиці.
 • Індивідуальний і оптимальний підхід до кожної справи.
 • Більше 800 виграних справ
 • Більше 20 років на ринку юридичних послуг
 • Прийом в офісі в Харкові, виїзд для захисту інтересів клієнта по всій території Україні
 • Супровід справи до отримання необхідного результату.

Ціни на юридичні послуги в Харкові

Скільки коштують послуги хорошого адвоката в Україні? Наше Адвокатське об’єднання гарантує, що запитувана нами ціна за послуги адвоката буде на порядок нижче ніж витрати, які ви ризикуєте понести в разі спроби вирішити справу самостійно. На жаль, ми не завжди можемо передбачити, коли нам знадобиться юридична консультація. Рейдерське захоплення підприємства, несподівана перевірка правоохоронних органів, нещасний випадок на виробництві, раптове рішення подружжя про розлучення, вихід партнера з бізнесу – існує безліч ситуацій, коли юридичні послуги в Харкові і в усій Україні потрібні негайно. Наші дипломовані фахівці, серед яких і адвокати з великим стажем роботи, і кандидати юридичних наук, заслужені юристи України, які готові прийти вам на допомогу і розробити індивідуальне рішення для кожної проблеми, з урахуванням унікальної специфіки вашої ситуації. Адвокатське об’єднання «РУХ»: для нас не існує нерозв’язних проблем!

Читати далі