Податкове право

Професійний і надійний адвокат з податкових спорів – запорука безперебійної роботи вашого бізнесу. Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає професійні послуги адвоката в податкових суперечках для юридичних і фізичних осіб.

АДВОКАТ В ПОДАТКОВИХ СПРАВАХ

Податкове право – одна з найважливіших складових діяльності бізнесу, бо воно регулює правові відносини з податковою службою і побічно впливає на багато інших галузей права: господарське, трудове, цивільне і корпоративне. В силу великої кількості різних моделей оподаткування, що діють в Україні, дуже важливі правильний підхід до податкового обліку та оперативне реагування на запити фіскальної служби. Це допоможе значно скоротити витрати ведення бізнесу, підвищити чистий прибуток компанії і зменшити число зустрічей з представниками податкової.

Адвокати Адвокатського об’єднання «РУХ» зможуть гідно відстояти ваші права і інтереси в контролюючих органах або домогтися оскарження рішень, прийнятих фіскальними органами в ході проведення перевірок та інші.

Адвокатське об’єднання «РУХ»: ми готові пройти з Вами разом нелегкий шлях до справедливості.

Адвокат в податкових справах для бізнесу та фізичних осіб

Податкове право дуже складне, багато норм мають подвійне тлумачення, неясно описаний механізм їх застосування або ж вони суперечать один одному, а штрафи за їх невиконання досить високі. Податкові органи тлумачать такі неясності завжди на користь фіскальної служби, що в деяких випадках може привести до штрафів за порушення податкових норм, яких можна було б уникнути за умови своєчасного проведення перевірки та сприятливого для клієнта дозволу податкового спору.

В умовах динамічно змінюючогося складу органів законодавчої та виконавчої влади, нерідкі випадки коли їх нормотворча діяльність побічно або прямо суперечить раніше прийнятим законам і підзаконним актам, порушуючи права громадян. У разі прийняття щодо вас несправедливого і незаконного рішення з боку контролюючого органу, наш адвокат зможе гідно відстояти ваші права і інтереси в суді.

Юридичні послуги з податкових спорів

Адвокатське Об’єднання “РУХ” пропонує наступні юридичні послуги:

  • консультації з питань податкового законодавства
  • податкове планування операцій з корпоративною нерухомістю
  • оптимізація системи оподаткування
  • консультації щодо вибору оптимальної організаційно-правової форми та реєстрації бізнесу
  • вибір оптимальної податкової моделі для вашого бізнесу
  • юридична консультація щодо подання податкової звітності
  • представництво і захист інтересів клієнта в судах всіх інстанцій та в державних органах всіх рівнів
  • оформлення статусу платника ПДВ

Тут перераховані далеко не всі юридичні послуги, бо наша компанія може допомогти вам вирішити будь-яке питання в сфері податкового права і домогтися скасування рішення, прийнятого фіскальним органом.

Навіщо потрібен адвокат з податкових справ?

Сфера податкового права інтенсивно реформується, зокрема через прийняття нового податкового кодексу в Україні в 2018 році, і бізнесу все складніше своєчасно відстежувати всі нововведення і зміни в податковому праві.

Звичайно ж, юридичні та фізичні особи можуть самі вступати в стосунки з контролюючими органами. Нажаль, через досить значні і швидкі зміни в базі регуляторних документів і надзвичайно високу відповідальність за порушення норм податкового кодексу, намагаючись прийняти правильні рішення особисто, ви ризикуєте потрапити в складну ситуацію, що загрожує перерости в суперечку з податковою службою і привести до великих штрафів. Наша компанія пропонує послуги адвоката-професіонала в області податкового права, щоб запобігти виникненню таких проблем.

Багатьох клієнтів цікавлять розцінки на послуги адвоката в податкових справах. Адвокатське Об’єднання “РУХ” гарантує, що вартість послуг з податкового права та дій, спрямованих для вирішення податкового спору, залежить від складності справи – але адекватна докладеним зусиллям і буде у багато разів меншою, ніж вартість сплати штрафу. Якщо хочете дізнатися, скільки коштують послуги адвоката в податкових справах в Харкові – звертайтеся до нас, ми будемо раді вам допомогти!

Читати далі