Митне право

Для бізнесу, що здійснює ЗЕД, особливо потрібні якісні юридичні послуги в галузі митного права. Професіонали Адвокатського Об’єднання “РУХ” допоможуть вам максимально ефективно надати правову допомогу в будь-яких ситуаціях, що виникають з митними органами.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З МИТНОГО ПРАВА

Взаємини з митними органами завжди є важливим завданням для будь-якого підприємства, яке здійснює зовнішньоекономічну діяльність. Складність процедур, що супроводжують переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон, вимагає ретельного контролю за дотриманням митного законодавства України. Тому, для мінімізації контакту з митними органами та своєчасного оформлення всіх необхідних митних платежів, бізнесу необхідні якісні послуги адвоката в галузі митної права.

Адвокатське Об’єднання “РУХ” зібрало фахівців з багаторічним практичним досвідом в сфері митного права. Деякі з наших адвокатів є колишніми співробітниками правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє нам передбачити найбільш ймовірний варіант розвитку подій в будь-якій суперечці і розробити найефективніший підхід для захисту інтересів клієнта. Крім того, ми гарантуємо надання зворотного зв’язку по вашому запиту в максимально стислі терміни.

Ключовою відмінністю нашого підходу до ведення справ є клієнтоорієнтованість. Ми пишаємося заслуженою довірою наших клієнтів і розробляємо максимально ефективний підхід, що забезпечує успішний захист інтересів в будь-якій справі.

Якщо вас чекає спір із контролюючими органами, ви хочете оскаржити законність або правильність прийнятого митними органами рішення або просто маєте потребу в правильному оформленні необхідних документів, і хочете мінімізувати контакти з посадовими особами митниці – Адвокатське Об’єднання “РУХ” допоможе вам вирішити ці завдання. Наш адвокат з митних питань завжди буде на зв’язку і може оперативно допомогти вам розібратися з будь-яким виникаючим питанням!

Досвідчений адвокат по митному праву – надійний захист інтересів клієнта

Взаємини з митними органами завжди вимагають особливої уваги з боку підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Крім того, всі бізнесмени прекрасно знайомі з методами роботи посадових осіб митниці: затримання вантажу за надуманими приводами, завищення розміру мита при імпорті товарів, запит на надання додаткових документів, які не передбачені митним законодавством, і т. д.

Якісні юридичні послуги в сфері митного права

Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає компаніям і організаціям в Харкові і всій Україні різноманітні послуги в сфері митного права. Наші адвокати мають велику практику і багаторічний стаж у всіх галузях юридичної діяльності, включаючи митне право. У нас величезний досвід взаємодії з контролюючими, митними та іншими державними органами, завдяки чому ми гарантуємо успішний захист інтересів клієнта і розробку оптимального рішення з усіх аспектів митних спорів, включаючи такі напрямки:

  • детальні консультації в сфері митного права
  • юридичні послуги з експертизи документів (договори ЗЕД, комерційні контракти і договори, і т.д.)
  • скарги на неправомірні дії або умисну бездіяльність посадових осіб з боку органів митниці
  • послуги зі складання контрактів, договорів ЗЕД та інших документів
  • ефективне представництво і захист інтересів клієнта в митних спорах, при зверненні в державні органи України і захист в суді.

Ключовою відмінністю нашого підходу до ведення справ є клієнтоорієнтованість. Ми знаємо, як правильно скласти всі види документів, як оптимально вибудувати всі процеси взаємодії при митному оформленні, як протидіяти незаконним перешкод при митному оформленні та як працювати над вирішенням митних суперечок. Багаторічний досвід наших дипломованих адвокатів і наша велика практика призводить до того, що одного разу скориставшись нашими послугами, клієнти залишаються з нами надовго і рекомендують нас друзям і колегам. Ми пишаємося заслуженою довірою наших замовників і розробляємо максимально ефективний підхід, що забезпечує успішний захист інтересів клієнта в будь-якій справі, яке ми ведемо.

Зазвичай на самому початку спілкування з нашими адвокатами у клієнтів виникає питання, яка вартість послуг в митних справах. Ми вважаємо, що ціна на послуги адвоката з митних питань змінюється в залежності від складності завдання, але гарантуємо, що вона завжди буде адекватною кількістю доданих нами зусиль і доступною для наших клієнтів.

Читати далі