Міграційне право

Для здійснення контролю над нерезидентами держава Україна ставить перед іноземцями ряд перешкод і труднощів. Адвокатське об’єднання «РУХ» знає з якими труднощами стикаються громадяни інших країн, у яких є бажання постійно перебувати на території України.

АДВОКАТ З МІГРАЦІЙНОГО ПРАВА

Адвокатське Об’єднання “РУХ” допоможе вам своєчасно і коректно оформити всі необхідні документи для отримання дозволу на роботу та перебування на території України для іноземців та осіб без громадянства. Наш досвідчений адвокат допоможе вам стосовно всіх міграційних питань, від оформлення запрошення для іноземного громадянина до отримання громадянства і посвідки на проживання. Будемо раді допомогти громадянам України та іноземцям досягти необхідних цілей!

Часто виникає необхідність запросити іноземного громадянина для проживання на території України. Також запрошення може бути необхідно для офіційного працевлаштування на території України або з метою створення сім’ї. Такі випадки регулюються міграційним законодавством України і вимагають як отримання дозволу від міграційних служб, так і правильного оформлення запрошення від громадян України, або від іноземців з видом на проживання.

Процедури, пов’язані з отриманням дозволу на роботу, посвідки на проживання або громадянства України досить складні. Крім того, відповідь від консульства або міграційної служби приходить не відразу, і немає ніяких гарантій, що вона буде позитивною, що часто призводить до втрати дорогоцінного часу і / або великих штрафів у разі невиконання вимог міграційного законодавства. Щоб уникнути такого результату, рекомендуємо звернутися до фахівців у сфері міграційного права і правильно подати всі необхідні запити і відповідні документи.

Адвокатське Об’єднання “РУХ” надає наступні послуги

Правова допомога, консультації з таких питань:

  • набуття громадянства України
  • оформлення паспорта в формі картки (ID), вклеювання фотографії в паспорт громадянина України при досягненні 25 або 45 років
  • оформлення паспорта для виїзду за кордон (біометричні паспорти)
  • оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання
  • реєстрація місця проживання
  • документування іноземців (посвідка на постійне і тимчасове проживання, отримання дозволу на роботу)
  • набуття статусу біженця або додаткового захисту (представництво в судах)
  • захист прав іноземців в разі порушення повернення на батьківщину (видворення)
  • отримання паспорта України громадянами, які зареєстровані на тимчасово окупованій території України (Автономній Республіці Крим та місті Севастополь), переселенцями з зони АТО
  • отримання візи (Шенгенська віза, Мульти-Шенген туристична віза, бізнес-віза, робоча віза)

Найчастіше, як громадяни України, так і іноземці не виконують в точності всіх вимог міграційного законодавства, що може привести до непотрібних конфліктів в контролюючих органах і порушень норм міграційного права. Щоб уникнути цього, ми рекомендуємо вам отримати вичерпні юридичні консультації з міграційного права до початку оформлення документів.

Читати далі