Кримінальне право

Адвокати Адвокатського Об’єднання “РУХ” – професіонали в галузі кримінального права і процесу з багаторічним стажем адвокатської практики, кандидати юридичних наук, а також колишні співробітники правоохоронних органів, які допоможуть вам вирішити навіть найскладнішу ситуацію. Залишайте заявку і ми зв’яжемось з вами!

ПОСЛУГИ АДВОКАТА В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Адвокатське Об’єднання “РУХ” має величезний досвід ведення кримінальних справ і напрацьовану багатьма процесами методику захисту клієнта. При цьому, ми успішно адаптуємо готові рішення до вашої справи і готуємо індивідуальну лінію захисту з метою спростування і доведення необгрунтованності обвинувачення, а також недопустимості доказів або неправомірність дій обвинувачення. Це дозволяє нам мінімізувати матеріальні збитки та шкоду для репутації наших клієнтів.

Адвокатське об’єднання «РУХ» допоможе домогтися законності в розумні терміни!

Послуги кримінального адвоката в Харкові

Недосконалість і заплутаність кримінального права в Україні призводить до того, що в ході практично на будь-яких стадіях кримінального процесу порушуються права людини, а правоохоронні органи при проведенні досудового розслідування порушують процесуальне законодавство. Завдяки цьому, професійний адвокат у рамках кримінальної справи може оскаржити рішення, а також бездіяльність органів досудового слідства та інші дії для доведення неправомірності звинувачення, що допоможе звільнити підзахисного від кримінальної відповідальності.

В Україні практика кримінальних справ така, що правоохоронні органи найбільш часто звинувачують бізнес в несплаті податків або фіктивної підприємницької діяльності. При цьому для однозначного доказу провини потрібно вивчення величезного обсягу документів і призначення великого числа експертиз, висновки яких часто неоднозначні і тлумачаться слідчими на користь обвинувачення. При цьому, підприємці що знаходяться під тиском змушені йти на угоду зі слідством або компроміс, який неминуче призведе в майбутньому до нових проблем і кримінальних справ. Єдиний правильний вихід в цій ситуації – вчасно надана правова допомога досвідченого адвоката у кримінальних справах.

Адвокат, який працює в Адвокатському Об’єднанні “РУХ” – професіонал у сфері кримінального права з багаторічним досвідом захисту в кримінальних справах. Вартість послуг адвоката залежить від складності справи, але в той же час вартість правової допомоги завжди менше, ніж шкода репутації, сума компенсацій і загроза позбавлення волі в разі винесення обвинувального вироку у кримінальній справі.

Кримінальне право: юридичні послуги

Звичайно, в залежності від того, на якому етапі кримінального провадження ви вирішили звернутися до адвоката, ціна на одні й ті ж послуги буде різною. Чим раніше адвокат, спеціаліст в кримінальних справах проведе вам консультацію і приступить до захисту вас або членів вашої родини, тим менше ймовірності, що ви з підозрюваного перейдете в статус обвинуваченого. Ми готові надати наступні послуги в кримінальних справах:

  • консультація на будь-якій стадії кримінального провадження, починаючи від досудового розслідування, закінчуючи розглядом справи в судах усіх інстанцій.
  • складання різних заяв, скарг, клопотань, а так само інших процесуальних документів, необхідних для захисту Вас і Ваших інтересів, в рамках кримінального провадження.
  • забезпечення участі та надання кваліфікованої допомоги адвоката при проведенні слідчих дій.
  • відвідування та надання консультацій особам, яких тримають під вартою в слідчому ізоляторі, а також засудженим в місцях відбування покарання.
  • представлення інтересів клієнта в правоохоронних органах на стадії досудового розслідування, а так само під час проведення допиту клієнта в якості свідка чи підозрюваного.
  • представлення інтересів потерпілого в кримінальному провадженні, а саме: складання заяв про скоєння злочину і визнання особи в якості потерпілого, складання і подача цивільного позову в кримінальному провадженні, а також інші дії, пов’язані із захистом прав та інтересів потерпілого.
  • надання кваліфікованого захисту підозрюваного на стадії досудового процесу і обвинуваченого на стадії судового розгляду.
Читати далі